aktualizované: 19.01.2018 11:12:36

MATI s.r.o.Rybárske  potreby

Kreslá
Žiadne data alebo nastavenie...

Radenie podľa: 
celkom 13 položiek

75,-
dostupnosť: skladom

COMFORT ARMCHAIR Carp Zoom

Kreslo s opierkami na ruky. Polohovateľná opierka chrbta. Výsuvné nožičky. Rozmery 48x52x28/88cm.

142,-
(id:aquazona)
dostupnosť: 14 dní

Křeslo Sellior Combi

Novinkou od značky Sellior je multifunkční křeslo, které lze použít i jako lehátko. Základem je ocelový rám s vysokou nosností. Potažení je vyrobeno 600D Oxfordu, pro opření hlavy je vytvořen neoprenový měkčený polštář. Teleskopické nohy jsou samozřejmostí. Lze také snadno nastavit sklon hlavy. Sellior Combi se skládá ze dvou částí. První je samotné křeslo, na které lze snadno namontovat druhou část, která je omyvatelná. Se Selliorem Combi už nemusíte brát na ryby lehátko i křeslo!

Parametry:

Délka 208cm
Šířka 70cm
Nosnost 150kg
Hmotnost 9,5kg
Výška noh 31cm
Všitý neoprenový polštář
Teleskopické nohy
Robustní ocelový rám
Opěrky na ruce
Nosnost 120kg

106,-
(id:CZ 7895)
dostupnosť: 7 dní

Extra silné rybárske kreslo

Zosilnené ,komfortné rybárske kreslo s vystlanou sedacou a opierkovou časťou.Súčasťou kresla je odnímateľná plyšová lakťová opierka.

55x55x43/103 cm

15,-
(id:CZ2012)
dostupnosť: skladom

Držiak na dáždnik -

Držiak na dáždnik, stolík kuk kreslu. Možnosť pripevnenia na kreslá

40,50
(id:CZ2029)
dostupnosť: skladom

Tácka s ramenom -

Tácka s ramenom na pripravu pred lovom.

106,-
(id:CZ4726)
dostupnosť: 7 dní

150+extra silná rybárska stolička - CZ4726

Zpevnená rybárska stolička s opierkou na ruky.Zaťaženie nad 150kg.

Viacstupňova nastavitelná opierka.

60x57X49/110cm

91,-
(id:CZ4733)
dostupnosť: 7 dní

Boiliesová rybárska stolička CAMOU -

Pohodlná rybárska stolička v Camou prevedení.

60X60X35/97cm

6,-
(id:Mivardi)
dostupnosť: skladom

Priamy držiak krátky

Priamy držiak krátky

86,-
(id:moss)
dostupnosť: skladom

Rybárske kreslo Delphin SS

Vlajková loď značky Delphin! To je kreslo s označením SS. Prvá trieda v pohodlí medzi rybárskymi kreslami. Toto profesionálne kreslo Vás nadchne svojim extra hrubým a rozmerným matracom, pri ktorom dostáva slovo komfort nový význam. Niekoľkohodinové sedenie pri vode bude pre Vás pôžitkom, o ktorý sa postará kombinácia až troch typov čalúnenia. Od odolného po krajoch až po ten najjemnejší v strede.Polohovanie operadla je zabezpečené inovatívnym mechanickým nastavením až 3 polôh, ktoré spoľahlivo uspokoja všetkých rybárov. Tento systém je extrémne rýchly, takže už nehrozí zdĺhavé dolaďovanie oboch strán, ako je tomu pri klasických otočných mechanizmoch. Konštrukcia je zostavená z vysokopevných oceľových profilov. Nohy sú štvorcového prierezu, takže nehrozí neželané otáčanie.Pri navrhovaní mechanizmu sme stavili na osvedčený robustný typ, ktorý vydrží aj hrubé zaobchádzanie. Kreslo disponuje podrúčkami, aj popruhmi pre jednoduchú fixáciu na transport. Ak hľadáte profesionálne, bezkonkurenčne komfortné a spoľahlivé kreslo, práve ste ho našli!

Technické parametre:
Zaťažiteľnosť:180kg
Rozmery sedáku:60x60cm
Výška chrbtovej opierky:70cm
Výška sedáku:35-48cm
Hmotnosť:7,5kg
Prepravný rozmer:85x70x25cm

89,-
(id:moss)
dostupnosť: 7 dní

Rybárske kreslo Delphin GRAND

Extrémne pohodlné kreslo z dielne značky Delphin. Stredová časť pohodlného matraca je potiahnutá jemnou, no veľmi odolnou textíliou. Medzi jej výhody patrí dobrá udržiavateľnosť a veľmi nízka nasiakavosť vody. V hlavovej časti na vás čaká tzv. memory foam- pamäťová pena, ktorá dodáva nebývalý stupeň relaxu. Po bokoch sa nachádza hrubšia tkanina. Jej úlohou je zvyšovať celkovú odolnosť matraca. Vďaka kĺbu je možné nastavenie pozície operadla. Silná konštrukcia sa nezľakne ani objemnejších kaprárov. Poskytuje dostatočný priestor a vysokú nosnosť. Podrúčky ešte zvyšujú celkovú pevnosť kresla. Nastaviteľné nohy sú zase nepostrádateľné v horšom teréne. Delphin GRAND je kreslom, z ktorého komfortnej zóny sa vám viac nebude chcieť vstať ani k záberu!

Technické parametre:
Zaťažiteľnosť:180kg
Rozmery sedáku:50x50cm
Výška chrbtovej opierky:68cm
Výška sedáku:37-48cm
Hmotnosť:7 kg
Prepravný rozmer:80x65x20cm

81,-
(id:moss RS)
dostupnosť: 7 dní

Rybárske kreslo Delphin RS

Rybárske kreslo Delphin RS je strednou triedou značky Delphin, pre mnohých rybárov sa však rýchlo stane nenahraditeľným spoločníkom na rybách! Na rozdiel od väčšiny kresiel ponúkaných na našom trhu, má RS výborne ergonomicky riešené operadlo. Vďaka tomu vás nebude bolieť chrbát ani po niekoľkohodinovom čakaní na záber.Vystužená bedrová opierka totiž prispieva k správnemu držaniu tela a tak dovolí vašej chrbtici pri sedení naozaj oddychovať. Delphin RS je vyladené do najmenšieho detailu. Operadlovú časť si nastavujete pohodlne a rýchlo posuvom podrúčok. Tento jednoduchý, ale spoľahlivý systém dovoľuje meniť polohu operadla bez vstávania z kresla! Látka je vysoko odolná akémukoľvek poškodeniu či zašpineniu. Ak by predsa len k niečomu takému došlo, pohodlne a jednoducho ju vyčistíte kefou a vlažnou vodou. To najlepšie nakoniec! Zadná časť bedrovej opierky je zipsovateľná, vďaka čomu do nej môžete vložiť 2 kusy ohrievačov Delphin ARCTIC, ktoré sú súčasťou balenia. Chladné noci tak už viac nebudú nočnou morou, ale príjemným posedením pri vode, s vyhrievanou bedrovou časťou. Samozrejmosťou je bezchybné spracovanie tohto výnimočného kresla!

Technické parametre:
Zaťažiteľnosť: 180 kg
Rozmer sedáku: 52x52 cm
Výška chrbtovej opierky: 70 cm
Výška sedáku: 35-48 cm
Hmotnosť: 6,6 kg
Prepravné rozmery: 70x70x30

49,-
(id:selior)
dostupnosť: skladom

Křeslo Sellior Adventure

Pohodlné X-shape kreslo Sellior je tohtoročnou novinkou. Oproti iným X-shape kreslám, je Sellior Adventure ďaleko stabilnejšie a pevnejšie s vysokou nosnosťou až 150kg. Nohy stabilizujú kreslo aj v nerovnom teréne. Vlastnosti kreslá sú takmer rovnaké, ako u drahých nepraktických kresiel. Ďalšou výhodou je priaznivá cena a veľmi malé transportné rozmery.

parametre:

Šírka sedadla 52cm
Výška opierky 56cm
Dĺžka sedadla 45cm
Výška od zeme po opierku 63cm
Výška kresla 93cm
Transportné rozmery 105x20x20cm
nosnosť 150kg

17,60
(id:sports)
dostupnosť: skladom

Landing Net & držiak príslušenstva

Landing Net & držiak príslušenstva

TOPlist