aktualizované: 14.01.2019 09:43:05

MATI s.r.o.Rybárske  potreby

Rybárske pruty
TOVAR-NOVINKA
NGT CHRÁNIČE PRUTU TIP&BUTT PROTECTOR CONNECTED
10,00 €
dostupnosť: skladom
Ohrievač Delphin ARCTIC / 2ks
2,50 €
dostupnosť: skladom
Rohožka 3D kapor
6,00 €
dostupnosť: skladom
Peán zakrivený Delphin / čiernyKlikni na veľkosť
4,00 €
dostupnosť: skladom
Rohožka sumec 60x40cm
6,00 €
dostupnosť: skladom
Prístrešok Fast
40,00 €
dostupnosť: skladom
Rybárske pruty...
Kliknite si na podsekciu
RYBÁRSKE PRÚTY AWA-SHIMA

 


 
Fabriky, v ktorých sa vyrábajú prúty Awa-Shima používajú vysoko modulový High MITSUBISHI CARBON, ktorý sa tiež používa aj v automobilovom priemysle. Spolu s najmodernejšími výrobnými technológiami zaručujú vysokú kvalitu prútov Awa-Shima a predlžujú ich životnosť.

 

Špice prútov Awa-Shima sú vyrobené špeciálnou metódou nabalovania blanku, paralalelne so základňou smerom do stredu a uhlopriečne zo stredu po zakončenie. Týmto mechanizmom je špica chránená proti tlaku pnutia pozdĺžne aj priečne. Awa-Shima používa STS na všetkých špiciach pri karbonových prútoch .

 

Výkonný PGS systém spojov u teleskopických prútov je novinkou vytvorenou v našich overených laboratóriach. Spoje a iné podobné miesta sú vystužené s K1 karbonovým vláknom, ktoré chráni pred prípadným poškodením, ktoré by mohlo vzniknúť pri pnutí, alebo užívateľom pri vyvinutí nadmerného tlaku spojov prútu.

 


Nový pružný mechanizmus spojov ponúka najlepšiu podporu prútom, ktoré sa vystavujú silnému pnutiu. Jedinečná kombinácia karbónov používaných v spojoch dovoľujú profilu nasledovať krivku pnutia, ktorému je prút vystavený pri extrémnych zdolávaniach rýb. Takto sme dokázali znížiť predpokladané poškodenia v spoji o 70%. Je to ďalšia z inovácií z dielne Awa-Shima.

 

Množstvo našich prútov pre morský program je vyrábaných procesom použitím Dry systému. Laboratórne testy preukázali, že karbonový povrch môže stratiť až 30% svojej sily a pevnosti, pokiaľ sa nepoužije špeciálny Dry systém.

 

Očká použité na prútoch Awa- Shima sú vyrobené jednou z najnovších výrobných technológií spekaním carbidov. Tieto superľahké karbon-titánové očká sú vysoko odolné aj voči používaniu spletaných šnúr. Špeciálna povrchová úprava predlžuje životnosť očiek a zaručuje dlhodobú nemennosť ich vlastností.

 

 
 

   


TOPlist