aktualizované: 22.06.2017 10:20:01

MATI s.r.o.Rybárske  potreby

nový tovar‚ tovar na ceste

Radenie podľa: 
celkom 14 položiek

6,-
(id: CZ3673)
dostupnosť: 7 dní

FC SummerCap - FC Letná čiapka -

Pohodlná trucker baseballová čiapka

Nízkoprofilový vrch a strieška pre elegantný vzhľad

UNI veľkosť , nastavenie pomocou pracky

Chladiaca mriežka kvôli prievzdušnosti

31,-
(id: CZ4458)
dostupnosť: 7 dní

Feeder Competition Xtra Large Carryall taška -

Vystužená, odolná , extra veľká taška ktorá pohltí neuveriteľné množstvo rybárskeho náčinia . Dve bočné vrecká so zipsom a jedna veľká kapsa na pracku. Nastaviteľný , vystužený popruh.

50x45x30cm

13,-
(id: CZ4786)
dostupnosť: 7 dní

Collapsible Bait Bucket - Skladacie vedro na nástrahy -

Skladacie vedro na nástrahy. Počas prepravy zložiteľné na hrúbku pivnej tácky, pri vode sa jedným pohybom zmení na vodotesné vedro. Dno je zosilnené a ani na kameňoch s ostrými hranami sa neroztrhne. Pomocou prepravných popruhov ho ľahko premiestňujeme. Vyrobené z látky s dobrou vodoodpudivosťou.

Ø31x25cm

4,10
(id:CZ)
dostupnosť: 7 dní

Superb Pop Up

Naše najnovšie zdokonalené pop up boilies. Po dopade do vody vylučuje intenzívnu arómu a farebný oblak, ktorého intenzita sa neznižuje a tým je pre všetky ryby neodolateľné.Popri tom sme zvýšili aj jeho vztlak, čím sme dosiahli jeho dlhotrvajúcu schopnosť vznášať sa. Obzvlášť vhodné na lov systémom ZigRig. Konzistenciu má gumovitú ( špongiovitú), dobre znáša používanie navliekacej ihly, odoláva atakom drobných rýb. Vhodné aj na používanie v pretekárskych podmienkach a veľmi dobre znáša aj vyše 100 m ďaleké hody.

40g
Príchuť: Jahoda-ryba, Banán-konope, Scopex-tigrí orech, Ananás-kalamár, Štipľavé korenie, Mušla

2,50
(id:CZ)
dostupnosť: 7 dní

Mini Boilie

Malé boilies nájde uplatnenie v studenom, zimnom období, alebo na vodách s neustálym rybárskym tlakom, kde sa celý rok loví bez prestávky. V takýchto prípadoch ryby prijímajú potravu veľmi opatrne. Vďaka rôznemu ochuteniu môžeme mini boilies úspešne používať celoročne. Predkladáme ho na vlasovom prívese, alebo ho napichávame na nástražovací tŕň. Dobre kombinovateľný s Method Pop up, alebo gumovou kukuricou.
Príchuť: ryba, štipľavé korenie, jahoda, med, ananás kalamár, scopex tigrí orech, vanikĺka, sladká kukurica.

3,40
(id:CZ)
dostupnosť: 7 dní

Mini Pop Up

Úspešnosť vznášajúceho sa boilies je nesporná, preto sme vyvinuli mini variant Pop up boilies. Vďaka rôznemu ochuteniu a rôznofarebnému prevedeniu ho môžeme úspešne používať v ktoromkoľvek období roka. Novým zložením sme dosiahli zvýšenie vztlaku a získali sme oveľa atraktívnejšiu nástrahu, ktorá si po dlhú dobu uchováva svoje vlastnosti. Použijeme jednu, alebo dve guľky, v druhom prípade je vhodná rôznofarebná kombinácia, pre získanie atraktívnejšieho, farebne kontrastného vzhľadu.

50g
Príchuť: vanilka, jahoda,med, sladká kukurica, scopex, štipľavé korenie, ryba

3,30
(id:CZ)
dostupnosť: 7 dní

Amino Dip

Dip s aminokyselinou
Amino dip je ideálnym produktom ku kombinovaniu so všetkými háčikovými návnadami. Ryby dráždi k neustálej chuti do jedla. Vhodné na dlhé hody.

80ml

9,-
(id:CZ2409)
dostupnosť: 7 dní

Foldable Groundbait Bucket - Skladacia nádoba na miešanie krmiva -

Skladacia nádoba na miešanie krmiva. Nádoba s malými transportnými rozmermi v praktickom prevedení na miešanie krmiva. Vďaka vodeodolnému vyhotoveniu v nej môžeme namiešať krmivo priamo pri vode, bez nutnosti vláčiť so sebou veľké plastové vedrá.

Ø33x18cm

16,-
(id:CZ2416)
dostupnosť: 7 dní

Oplus - Handy Landing Net - Podberák -

Podberák s pogumovanou sieťkou určený pre rybárov v neustálom pohybe, prípadne tých čo lovia z člna. Vďaka použitému materiálu sa veľmi dobre udržiava čistý, bez zápachu a čo je najdôležitejšie je šetrný voči rybám. Pevná hliníková obruč vajcovitého tvaru s rozmermi: 36x50/64 cm, hĺbka sieťky 35 cm. Krátka rúčka je vybavená pogumovaným klipom na ľahké pripevnenie k odevu.

21,-
(id:CZ2478)
dostupnosť: 7 dní

Adjustable Buzz Bar 11”&12” - Nastaviteľná hrazda -

Nastaviteľná hrazda so závitom na dva alebo tri prúty . Predáva sa v páre , širšia verzia pasuje dopredu a užšia verzia dozadu.Vyrobené z tvrdeného hliníka, má práškovaný, matne čierny povrch.
11” (27,5cm) a 12” (30cm)

9,-
(id:CZ3680)
dostupnosť: 7 dní

Camou 5 diódová čiapka -

Praktické riešenie pre tých rybárov ktorí plánujú byť pri vode aj v noci. V šilte sa nachádza 5 vysoko svietivých LED diód .Súčasťou balenia sú aj dva kusy gombíkovej batérie.

22,-
(id:CZ4281)
dostupnosť: 7 dní

EVA Bait Bowl Set - EVA set misiek -

Do seba zapadajúci trojdielny set z EVA penového materiálu .

1ks (35,0x26,0x15,0cm)

2 ks (21,5x16,0x10,5cm)

11,-
(id:CZ4298)
dostupnosť: 7 dní

EVA Drop Bucket - EVA Praktická nádoba na vodu so šnúrkou -

Ľahko ňou naberieme vodu na namiešanie krmiva či na umytie rúk.

17,5x17,5x20,0cm

2,10
(id:CZ4472)
dostupnosť: 7 dní

Chránič uzla kužeľovitý -

zelený

17 mm

10 ks/balenie

TOPlist