aktualizované: 22.02.2018 11:31:25

MATI s.r.o.Rybárske  potreby

Púzdra
Žiadne data alebo nastavenie...

Radenie podľa: 
celkom 19 položiek

25,40
(id: CZ1741)
dostupnosť: skladom

Puzdro na prúty - 130cm - CZ1741

Jednodielny vystužený tvrdý obal na prúty.

14,-
(id:070-01)
dostupnosť: skladom
(kusov skladom: 1)

AWA-SHIMA Športová tuba so zipsom na pruty

Tuba s obojstranným zipsom po celej dĺžke zaručuje bezpečné uloženie vášho prútu pri preprave.
Vo vnútri tuby sa nachádzajú tri komory oddelené látkou.
Vyrábajú sa v dĺžkach 120cm, 140cm, 165cm

33,-
(id:CZ)
dostupnosť: skladom

Dvojité púzdro na prúty - vystužené

Vystužené,tvrdé dvojité púzdro ktoré zabezpečí maximálnu ochranu aj pri nešetrnom zaobchádzaní v dvoch veľkostiach.
140x17x17 cm - CZ3378
160x17x17 cm - CZ3385

22,-
(id:CZ7900)
dostupnosť: skladom

Dvojité púzdro na prúty -

Vodeodolné púzdro v troch veľkostiach s postranným vreckom.
dĺžky 120cm, 140cm a 160cm.

29,-
(id:Delphin)
dostupnosť: skladom

Dvojkomorové puzdro Delphin PORTA 300-2 / dlhé vrecko

Delphin Porta POCKET je vylepšeným modelom vychádzajúcim z klasického a obľúbeného puzdra PORTA. Toto puzdro určené pre 2 kompletné dvojdielne prúty dĺžky 300cm s dvoma navijakmi je kompletne naprojektované dizajnérmi značky Delphin.

Puzdro je plne polstrované 6mm výstelkou na každej stene, vrátane predeľovacej steny. Tým pádom nehrozí pri transporte 2 prútov ich vzájomné poškodenie. Obe vnútorné komory na prúty sú fixovateľné pomocou suchého zipsu na ich vrchu. Pri navrhovaní puzdier sme mysleli na uloženie najväčších navijakov a dovolíme si tvrdiť, že je sem možné uložiť 99,9% bežne používaných kaprárskych zostáv, vrátane tých, s očkami veľkosti 50mm!

Model má po strane extra dlhé vrecko so zipsom, ktoré slúži napríklad na transport rybárskeho podberáku. Na ňom sú našité uloženia na rázsošky aj so sťahovacou páskou. Toto puzdro tak pojme väčšinu ťažko skladného rybárskeho náčinia.

Celý materiál púzdra je vyrobený z odolnej látky, ktorá bez problémov odolá bežnému dažďu. Spodná časť púzdra je navyše chránená odolným, nepremokavým materiálom, čo umožňuje položenie tejto časti púzdra aj na mokrú zem, či dokonca do mláky. Ľahké zipsy s kovovým bežcom, komfortná rukoväť či pás pre zavesenie púzdra na plece dotvárajú vysoko praktické využitie tohto púzdra.

Technické parametre:
Vonkajšia dĺžka púzdra - 165cm
Dĺžka bočného vrecka- 120cm
Pre 2 dielne prúty dĺžky 300cm

6,-
(id:Luto)
dostupnosť: skladom

NGT DELUXE REEL CASE

Veľké penové polstrované puzdro olivovo zelenej farby na navijak, vyrobené z 600D polyester s PVC podporou a rukoväťou.

Rozmery: 21 x 6 x 11cm

44,-
(id:Luto)
dostupnosť: skladom

NGT PÚZDRO NA 3 PRÚTY ROD HOLDALL DELUXE (104)

Najväčšie púzdro na prúty od anglickej značky NGT. Je kvalitne polstrované a pojme až 6 prútov. Vyrobené z polyestra 600D . Obsahuje 2 vrecká na prednej strane, kde mensie je ideálne na vidličky a buzzbary a väčšie na dáždnik alebo podberák. Polstrovaný nastaviteľný popruh na rameno je samozrejmosťou. Ideálne na prenos kaprových prútov o dĺžke 360cm alebo 390cm.

Rozmery:

215 x 32 x 36 cm

10,-
(id:Luto)
dostupnosť: skladom

NGT CHRÁNIČE PRUTU TIP&BUTT PROTECTOR CONNECTED

Novinka od NGT. Klasické chrániče prutu, které již dobře znáte a které jste si velmi oblíbily. Tyto jsou určeny pro ty rybáře, kteří své pruty případně jeden stalkingový, nebo přívlačový proutek nosí mimo obal.

Jednoduchost, kvalita, účelnost. To a ještě cena jsou hlavními devízami těchto spojených chráničů.

Tak jako u původního modelu je v cěně jeden pár. Jeden díl pro horní a jeden pro spodní část prutu.

Rozměry: 4,5 x 37cm

Maximální možná transportní délka prutu: 175cm

34,-
(id:M-MULT90G)
dostupnosť: skladom

Obaly na prúty Multi – Green

Obaly na prúty Multi – Green
Exkluzívna kolekcia trojkomorových obalov na prúty v rôznych dĺžkach na prepravu klasických teleskopov alebo delených kaprových a feedrových prútov. Obaly sú vyrobené extrémne odolného a 100% nepremokavého materiálu B-POL635D a vybavené praktickými vačkami s priehradkami z pevnostného plastu. Obaly sú osadené odolnými zipsami s luxusnými madlami MIVARDI.

28,-
(id:mikado)
dostupnosť: skladom

Puzdro na prúty METHOD FEEDER 2-komorové 175 cm-Mikado

Puzdro na prúty METHOD FEEDER 2-komorové 175 cm-Mikado

15,-
(id:Mikado)
dostupnosť: skladom

Dvojkomorové kamuflážové púzdro Mikado

Dvojkomorové kamuflážové púzdro Mikado
V dĺžkach 120cm,140 a 160cm

10,-
(id:Mivardi)
dostupnosť: skladom

PÚZDRO NA CIEVKY PREMIUM L

Praktické púzdro na prepravu 3ks náhradnych cievok so zatváraním na suchý zips.
rozmery: 30 x 8,5 cm

30,-
(id:moss)
dostupnosť: skladom

Púzdro DELPHIN 3K

Púzdro DELPHIN 3K

Univerzálne dvojkomorové púzdro od značky DELPHIN. Vyrobené je z nepremokavého materiálu 500D POLYESTER, ktorý je z vnútornej strany potiahnutý vrstvou PVC. Povrch je dodatočne naimpregnovaný. Púzdro má k dispozícii tri oddelené komory s vyvýšením pre uloženia prúta spolu s navijákom. Osadené je 2 multifunkčnými vreckami (z každej strany jedno). Každé multifunkčné vrecko sa tiahne pozdĺž celej strany. Slúži k uloženiu podberáka, dáždnika, prípadne biča. Vrecko je kompletne odzipsovateľné, takže umožňuje bezproblémové vkladanie a vykladanie rybárskeho príslušenstva. Na jeho vrchnej strane sú prišité 2 ďalšie úzke vrecká, ktoré slúžia pre uloženie rázsošiek s namontovanými koncovkami, prípadne signalizátormi. Na konci je poistná sťahovacia páska, ktorá bráni vypadnutiu rázsošiek. Masívne zipsy sú osadené priemyselnými kovovými bežcami. Garantujú tak dlhodobé používanie bez známok opotrebenia zipsu. Púzdro je navyše osadené 2 remeňmi pre nosenie púzdra na ramenách. Remene sú plne nastaviteľné pre presné nastavenie ich dĺžky. Dodatočne sú vystužené mäkkou podložkou, pre pohodlné nosenie. Remene sú upevnené k púzdru za pomoci krížového šitia, ktoré zabezpečuje maximálnu nosnosť remeňa.

11,-
(id:moss)
dostupnosť: skladom

Puzdro Delphin SMART Reel

Delphin SMART Reel je vysokopraktické púzdro, ktoré slúži pre ochranu Vášho navijáka bez nutnosti jeho demontáže z prúta. Určené je pre ochranu malých, ale aj veľkých, surfových navijákov. Púzdro je z vonkajšej strany vystužené tvrdou ochrannou vrstvou. Z vnútra je 6mm vrstva mäkkého polstrovania, ktorá dokonale chráni Váš obľúbený naviják. Púzdro sa na prút upevňuje pomocou mäkkej neprénovej bandáže, ktorá prichytí púzdro pevne k prútu a zároveň je šetrná k jeho povrchu. Osadené je praktickou rukoväťou, čo umožňuje pohodlné držanie celého prúta.

Technické parametre:
Rozmery : 32x20x15cm
Hmotnosť : 0,32kg

28,-
(id:moss)
dostupnosť: skladom

Puzdro Delphin PORTA

Delphin PORTA je púzdro kompletne naprojektované dizajnérmi značky Delphin. Nič nebolo nechané náhode a preto použitý materiál, tvar púzdra a jeho vnútorný priestor bol navrhnutý pre bezpečnú prepravu prútov s extrémnymi požiadavkami na veľkosť očiek prípadne veľkosť osadeného navijáka.Jedná sa teda o sériu kompletne polstrovaných púzdier s hrúbkov polstrovania 6mm na každej stene, vrátane predeľovacej steny. Vzhľadom na hrubo polstrovanú deliacu stenu je púzdro možné použiť pre bezpečnú prepravu dvoch prútov. Púzdro bolo projektované na variabilnú dĺžku rukoväte a pre uloženie najväčších surfových navijákov. Vzhľadom k tomu, že väčšina užívateľov bude v týchto púzdrach prepravovať aj kaprové prúty, každé púzdro je naprojektované pre uloženie prútov s očkami #50.
Celý materiál púzdra je vyrobený z impregnovanej odolnej látky, ktorá bez problémov odolá bežnému dažďu. Spodná časť púzdra je navyše chránená odolným, nepremokavým materiálom, čo umožňuje položenie tejto časti púzdra aj na mokrú zem, či dokonca do mláky. Ľahké zipsy s kovovým bežcom, komfortná rukoväť či pás pre zavesenie púzdra na plece dotvárajú vysoko praktické využitie tohto púzdra.

Technické parametre :
PORTA 360-3 - určené pre 3 dielne prúty o celkovej dĺžke 360cm. Vonkajšia dĺžka púzdra - 140cm
PORTA 390-3 - určené pre 3 dielne prúty o celkovej dĺžke 390cm. Vonkajšia dĺžka púzdra - 150cm
PORTA 360-2 - určené pre 2 dielne prúty o celkovej dĺžke 360cm. Vonkajšia dĺžka púzdra - 200cm

7,-
(id:NGT)
dostupnosť: skladom

NGT CHRÁNIČE PRUTU TIP&BUTT PROTECTOR

NGT chrániče konců prutů. Neoprenové koncovky v kombinaci s nylonem.
Stahování pomocí suchého zipu.Vyrobeno z kvalitního a nepromokavého neoprenu 210D.

Balení vždy obsahuje přední a zadní kryt prutu, určeno na dvoudílné či třídílné pruty.

41,-
(id:NGT)
dostupnosť: skladom

NGT PÚZDRO NA 2 PRÚTY

Najlepšie polstrovaný obal na 2 pruty s navijákmi od NGT..Každý naviják a prut má svoju kapsu a je oddelený silným polstrováním.Priestor pre navijáky je dostatočne velký aj pre tie najväčšie modely na trhu !!

Vďaka silnému polstrovániu celého obalu, budu Vaše prúty v bezpečí aj pri dlhom cestování.Spodná část je naviac vyrobená z nekompromisne tuhého a tvrdého materiálu. Vďaka tomu drží pevný kruhový tvar a vy sa nemusíte báť jeho promočeniu ani v kaluži vody či blata.

V hornej časti je taktiež tvrdá škrupina, aby ochránila špičky Vašich prútov.Ideálny na dvojdielne prúty v dĺžke 360cm.

Obal je vyrobený z pevného a odolného materiálu 600D polyester s PVC poťahom a je tak naprosto vodeodolný, čo určite ocení každý rybár.

Nadštandartně veľké a odolné zipsy sú známkou dlhej životnosti.

Samozrejmosťou je aj dobre polstrovaný a nastavitelný popruh na rameno.

Súčásťou je predná malá kapsa na podberák 100cm a jedna externá kapsa s popruhom ako stvorená na dáždnik.

Rozmery: 197 x 24 x 22 cm

22,-
(id:profish)
dostupnosť: skladom

Púzdro dvojité

Eurostar ponúka Profish púzdro pevné dvojité 110cm,130cm, 145cm a 150cm

24,-
(id:sellior)
dostupnosť: skladom

Pouzdro na pruty Sellior, 3 komory

Puzdro na prúty, ktoré disponuje tromi hlavnými komorami, dvoma bočnými vreckami na zips a jednou podlhovastú bočné vreckom na suchý zips, ktorá sa skvele hodí napríklad na vidličky. Celé puzdro je ušité z veľmi kvalitného materiálu a na namáhaných miestach má dvojité švy. Oceníte tiež spoľahlivé, robustné zipsy a nastaviteľné ramenné popruhy.

parametre:


Délka: 80cm, 90cm ,100cm, 125cm a 135cm
Počet komor: 3
Počet bočních kapes: 3

TOPlist